אודות

'עיר ועיר - מידע רלוונטי לעיר שלך' הוא אתר ייחודי למגזר החרדי: מערכת פורומים המשמשת לוח דיגיטלי לפרסום מודעות ולעזרה הדדית, מחולק לפי הריכוזים החרדיים.

ייחודו של האתר בכך שכל אחד יכול לכתוב בעצמו מודעות לוח ועזרה מכל סוג שהוא, בפורום ובתת-הפורום המתאים, ובכך להשיג את החשיפה האפקטיבית ביותר. על ידי הרשמה לאתר תוכלו גם להעלות תמונות וקבצים. כך המפרסם על דירה להשכרה למשל, יוכל להעלות תמונה או סרטון של הדירה על מנת להביא להתרשמות המירבית של הציבור.

הכתיבה באתר הינה קלה ונגישה ואינה כרוכה בהצטרפות לרשימת תפוצה וכיו"ב.
לפירוט אפשרויות הפרסום באתר לחצו כאן

חשוב: מטבע הדברים, מודעות עשויות להפוך לבלתי רלוונטיות לאחר פירסומן. לכן כל ההודעות המתפרסמות באתר נמחקות אוטומטית לאחר שלושים יום, מלבד ההודעות המתפרסמות בתתי-הפורומים הבאים: מכירות ועסקים, דת וקהילה, גמחי"ם, קייט - צימרים, וכן בפורום 'האתר'.

אם ההודעה הפכה לבלתי רלוונטית לאחר זמן קצר יותר (פחות משלושים יום ממועד פרסומה), על המפרסם מוטלת האחריות להסיר את ההודעה: משתמשים רשומים יכולים למחוק בעצמם את הודעותיהם באמצעות הלחצן X המצוי בצד שמאל של כל הודעה; אורחים יכולים להגיב על ההודעה בהודעה נוספת ולהודיע על חוסר הרלוונטיות של ההודעה הראשונה, או לחילופין 'לדווח' על ההודעה (לחיצה על הלחצן ! המצוי בצד שמאל של כל הודעה) והיא תימחק על ידי ההנהלה.


בכל שאלה או בקשת עזרה תוכלו לפנות אלינו ונסייע בידכם.


ראו עוד: הבהרה